Krepšelis 0
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Yra0daiktai į jūsų krepšelį. Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

10G sfp 20/40/60/80km sfp+ gbic sfp modulis ethernet switch gigabit switch 1550/1310nm suderinama su mikrotik/zte/cisco

€80.55
  • Suderinamas: IBM
  • spalva: Sidabro ir juodos spalvos
  • Perdavimo atstumas: 20/40/60/80KM
  • Rodiklis: 10000Mbps
  • Dydis: 10*4*6CM
  • Pluošto: Vienos rūšies ir Vieno pluošto
  • Bangos ilgis: 1310nm/1270nm
  • Prekės Pavadinimas: BLIY
  • kilmės vieta: Shenzhen mieste, Kinija
  • Sertifikatai: CCC,CE,FCC,Rohs
  • Modelio Numeris: ASAMBLĖJOS-SFP+10G20-80KM-A/B
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Garantija: 1 Metai
  • Pluošto Jungtis: LC

Nauja

- +

10G sfp 20KM/40 KM /60 KM /80km sfp+ gbic sfp modulis ethernet switch gigabit switch 1550/1310nm suderinama su mikrotik/zte/cisco Savybės: Palaiko 9.95 Gb/s iki 11,3 Gb/s sparta bitais Karšta-pluggable SFP+ pėdsaką Vieno LC dėl Bi-directional Perdavimo Didžiausia nuorodą ilgis 20/40/60/80km Built-in 1270/1330 WDM Filtras Neaušinamas 1270nm ar 1330nm DFB Lazeriu.Galios sklaida Jokios Nuorodos Laikrodis reikalingas įmontuotas skaitmeninis diagnostikos funkcijas Temperatūros diapazonas 0°C iki 70°C, Labai mažai EMI ir puikus ESD apsauga

Žymos: ethernet pci, wifi x, d-link maršrutizatorius, aviečių 4 b, garbė, sfp wdm, gbic sfp, kasetė hp 60xl, telefonas zte, cisco sfp

Panašūs produktai